Firma FALA jest autoryzowanym dystrybutorem firmy BEHNCKE GmbH w Polsce

W zależności od miejsca inwestycji i przeznaczenia budowa czy montaż obiektu basenowego przynosi wiele korzyści. Nie trzeba jednak od razu budować basenu – wystarczy wanna z hydromasażem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskuje się dostęp do fantastycznej formy relaksu po ciężkim dniu. Urządzenie to sprawdza się też w leczeniu niektórych dolegliwości mięśniowo-szkieletowych.
Dzięki własnemu basenowi w ogrodzie letnie upały nie będą już dokuczać nikomu. Z kolei jednostki samorządowe fundując pływalnię albo wyposażając ją w atrakcje wodne, stworzą swoim mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczywania w komfortowych warunkach przez cały rok. Takie przedsięwzięcie na pewno podnosi prestiż ośrodka, co owocuje wieloma wymiernymi profitami…
Krótko rzecz biorąc, inwestycja w obiekt basenowy opłaca się każdemu, gdyż w ten sposób można podnieść jakość życia i czerpać z niego więcej radości.

Techniki basenowe nie kryją przed nami tajemnic. Zajmujemy się ich projektowaniem, kompletnym wyposażaniem, renowacją, pielęgnacją i wykonawstwem obiektów w różnych technologiach. Własny transport i zaplecze techniczne, kompetentna i doświadczona ekipa montażowa oraz stosowanie komponentów jedynie najwyższej jakości tylko od najlepszych dostawców umożliwiają nam zaspokajanie gustów i upodobań wszystkich kontrahentów. W przypadku inwestycji o dużym stopniu złożoności korzystamy ze wsparcia biur projektowych, przedsiębiorstw instalacyjnych i firm budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować duże przedsięwzięcia komunalne. Jeśli natomiast szukają Państwo fachowej konsultacji, doradztwa przy samodzielnie realizowanym projekcie, również zapraszamy do kontaktu. Pomożemy bezpłatnie.

Nasze realizacje

Dwa baseny – okolice Rzeszowa

Kraj: Polska

Lokalizacja: Rzeszów

Opis: Dwa baseny wraz z osprzętem

Basen w Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle

Kraj: Polska

Lokalizacja: Wisła

Opis:
Zakres prac:
1. Projekty branżowe (uzdatnianie wody, automatyka, elektryka)
2. Technologia uzdatniania wody z atrakcjami wodnymi w basenie rekreacyjnym
3. Technologia uzdatniania wody w wannie hydromasażowej
4. Technologia uzdatniania wody w baseniku przy saunie
5. Wyposażenie dodatkowe i akcesoria
6. Dostawa, montaż i rozruch