O nas

 

Pełna gama poszczególnych elementów systemu pozwala na kompleksowe wyposażenie każdej fontanny. Od najprostszej, czyli pompy z dyszą poprzez bardziej rozbudowane z kilkoma pompami, oświetleniem, falownikami i zadanym programem aż po organy wodne, gdzie strumienie wody „tańczą” w rytm muzyki.

Do naszych stałych Zleceniodawców możemy zaliczyć między innymi: STRABAG, HOCHTIEF, WARBUD, BUDIMEX i ERBUD.

Korzystając z oferty naszej firmy otrzymujecie Państwo wykonanie projektu wraz z kalkulacją kosztów, wizualizację komputerową gotowej fontanny, dostarczenie komponentów na teren budowy i fachowy montaż. Krótkie terminy realizacji, gwarancja do 5 lat i pełny serwis to atuty, które pozwoliły nam na realizację fontann w prestiżowych obiektach użyteczności publicznej oraz kilkanaście fontann w rezydencjach prywatnych. Zapewniamy jednocześnie kompleksowe wspomaganie procesu projektowania poprzez nadzór montażowy aż do rozruchu technologicznego. Pełen zakres prac budowlanych, hydroizolacyjnych, szkolenie służb eksploatacyjnych oraz szeroki pakiet usług serwisowych stanowią dodatkowy atut działalności naszej firmy.

Specjalizujemy się także w dziedzinie konstrukcji ze stali nierdzewnej w zastosowaniach architektonicznych. Oferujemy kompleksowe realizacje obejmujące inwentaryzację obiektów, sporządzenie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi obliczeniami, produkcję elementów i montaż. Współpracujemy z kompetentnymi architektami i projektantami wnętrz, którzy tworzą projekty uwzględniające aktualne trendy. Wszystkie nie standardowe meble drewniane i metalowe produkowane są w kraju. Dzięki temu klient otrzymuje produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach.

0
Lat istnienia na rynku

0
Zaprojektowanych i wykonanych fontann

0
Fontann typu „mokry chodnik”

0
Fontanny w centrach handlowych

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Doświadczenie

Znamy się bardzo dobrze na tym, co robimy i dlatego zawsze spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania – od projektu przez produkcję elementów armatury, wykonawstwo po testy, obsługę serwisową i szkolenia z eksploatacji urządzeń.

  

Indywidualne podejście

Każdego klienta traktujemy indywidualne, co sprawia, że nie ma drugiej takiej samej fontanny, która byłaby naszym dziełem.                                                                         

Szerokie możliwości

Radzimy sobie z nawet najbardziej zaawansowanymi inwestycjami. W razie potrzeby współpracujemy z firmami projektowymi, instalacyjnymi i budowlanymi.

                                                                                    

Jesteś zainteresowany?